Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/haus.dk/public_html/wp-content/themes/ePix/lib/adm/metabox-options/init.php on line 890

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/haus.dk/public_html/wp-content/themes/ePix/lib/adm/metabox-options/init.php on line 890

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/haus.dk/public_html/wp-content/themes/ePix/lib/adm/metabox-options/init.php on line 890

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/haus.dk/public_html/wp-content/themes/ePix/lib/adm/metabox-options/init.php on line 890

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/haus.dk/public_html/wp-content/themes/ePix/lib/adm/metabox-options/init.php on line 890

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/haus.dk/public_html/wp-content/themes/ePix/lib/adm/metabox-options/init.php on line 890

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/haus.dk/public_html/wp-content/themes/ePix/lib/adm/metabox-options/init.php on line 890

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/haus.dk/public_html/wp-content/themes/ePix/lib/adm/metabox-options/init.php on line 890

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/haus.dk/public_html/wp-content/themes/ePix/lib/adm/metabox-options/init.php on line 890

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/haus.dk/public_html/wp-content/themes/ePix/lib/adm/metabox-options/init.php on line 890
Udsalgsliste | HAUS.dk

Udsalgsliste

Bemærk at de nedenstående priser er gældende for vores udstillingsmodeller. Med forbehold for tastefejl og mellemsalg.

Kontakt os eller kom ned i butikken for at høre mere.

Autum Sale 2019:FørNu
Hvilestole/loungestole:
Vista Chair Wendelbo10.4555.500
France stol røget eg/tobaco24.93815.900
Pelikan stol35.95921.900
Wing Chair33.33519.900
Skynny Bitch Zero Velour13.1906.500
Skinny Bitch læder17.9909.900
Børge Mogensen Øreklap stol m/skam.85.76049.900
Knoll Womb Chair m/skammel52.20026.900
Minotti Bermann Chair33.63015.900
AJ "Gryden" 10.4505.500
Moooi "Smoke Chair"31.94015.900
Berg Zeto stol21.67212.900
Lange produktion "Skater"23.75011.900
Stingray15.9268.900
Sofaer:
---
Eilersen Great Ash 100x280 cm.51.55032.900
Børge Mogensen 2335 2½ pers. sofa46.44022.900
Børge Mogensen 2213 3 pers. sofa119.78174.900
Daybed:
Ole Wancher daybed33.27219.900
Spisestue stole:
CH 20 stole eg/sæbe 6 stk.34.36220.900
Muuto Fiberchair cognac læder7.8704.900
Beetle Chair 4 stk.23.98012.900
Rumas Torso stol3.9691.900
Primum stol cognac farvet læder6.5832.900
Ice stol3.650900
Nap stol hvid 4 stk.9.1004.900
AJ 7´er LaLa Berlin blå velour5.4952.900
AJ 3207 sort randsyet læder14.9096.900
Naver "Puma" stol 4 stk.29.38013.900
Diverse Eames plastic Chair udgåede fv.-40 %
Skænk/vitrine/reol:
MDF Italia reol Minima 3.033.33520.900
Andersen S2 skænk15.3209.900
Andersen S2 Hifi opstilling14.8758.900
Andersen skænk sort eg, 2 moduler24.1977.900
Montana "Archive" Skadet12.3134.900
Montana Sound inkl. anlæg og højtalere26.83613.900
Naver AK2770 skab valnød/Corian13.9387.900
USM Haller rumdeler16.8209.900
USM Haller skab/vitrine22.70510.900
Balimur kommode14.5006.900
Diverse Montana moduler 12 stk.-40 %
Kontormøbler:
AJ Oxford stol høj model sort læder23.32212.900
Hermann Miller "Aeron" kontorstol stol14.0818.900
Hermann Miller "Mira" kontorstol9.3454.900
Hermann Miller "Embody" kontorstol18.34110.900
Rumas "Ariant" kontorstol10.0304.900
Rumas Slyde skab12.9956.900
Rumas udtræksskab11.5955.900
USM Haller Skrivebord20.60010.900
Spiseborde:
Rimadesio Long Island43.65025.000
Senge:
Essentiel Special Edition 180x21043.99525.000
Havemøbler:
Skagerak Hang Chair3.9951.900
Skagerak Catania parasol med fod2.4901.900
Cane-line Hyde Lux parasol med fod7.8994.900
Gloster Bay Lounge Chair15.5108.900
Gloster Belis side table/ice bucket7.1503.900
Magis Fauteuile Proust5.1151.900
Belysning:
Diverse belysning-40 %